İade ve Değişim

İade ve Değişim

KOLAY VE HIZLI İADELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZwww.karadenizelektromarket.com.tr ve www.kemmarket.com e-ticaret sitemizden satın aldığınız ürünlerinizi, 7 Gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe sözü edilen sakıncalar yoksa iadenizi kabul ediyoruz. 
 
DİKKAT ETMENİZ İÇİN ÖNERİLER 
İade etmek istediğiniz ürününüzün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmedir.Bu koşullara uygun ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. İade etmek istediğiniz ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kutusu, Sertifikası, Faturası,Poşeti, ( varsa ) Hediyesi vb. Siz Değerli Müşterilerimiz için kişiselleştirdiğimiz ürünlerinizin iadesi yapılmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürününüzün faturası şirket ise, iade işleminizde şirketinizin düzenleyeceği, ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir. 
 
İADE ÜRÜNÜN KARGO İLE GÖNDERİMİ  
Öncelikle, 
info@karadenizelektromarket.com.tr adresimize mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirim yapmanız ve anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermeniz halinde iade ederken dahi kargo ücreti ödemezsiniz. ( Karşı ödemeli olarak gönderim yapmalısınız) Karadeniz Elektro Market Müşteri Hizmetlerine bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firmamız haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. 
 
İADE ÜRÜN ÖDEME İADELERİ  
İadesi kabul edilen ürününüzün kredi kartınıza geri iadesi bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması 2-3 hafta sürmektedir. İadesi kabul edilen ürününüzün banka havalesi iade işlemleri bankanıza bağlı olarak maksimum 7 iş gününde banka hesabınıza iadesi yapılmaktadır. 
 
İADE ADRESİMİZ 
Karadeniz Elektro Market  
Adres: Kutlugün Mahallesi Hacı Mehmet Orta Küme Evleri No:2 Ortahisar / TRABZON
Tel: 444 85 61E-mail: info@karadenizelektromarket.com.tr 
İADE ADIMLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLMALIDIR: 
İade etmek istediğiniz ürüne ait fatura ve sertifika ile birlikte herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gidiniz ve bir gönderi poşeti isteyiniz; 
 
Yurtiçi Kargo Poşeti Alıcı hanesine: ”Karadeniz Elektro Market” yazınız, 
 
Alıcı Adres Hanesine : Kutlugün Mahallesi Hacı Mehmet Orta Küme Evleri No:2 Ortahisar / TRABZON Tel: 444 85 61 (bu adres Yurtiçi Kargo kayıtlarında bulunmaktadır) yazınız, 
 
Ürünü Yurtiçi Kargo'ya teslim ettikten sonra 444 85 61 numaralı telefonumuz aracılığı ile bizi arayarak iadenizi kargoya verdiğinizi ve kargo poşetinin üzerinde bulunan ve AAB ile başlayan kargo seri numarasını mutlaka bildiriniz. Bu şekilde gönderdiğiniz kargo sigorta kapsamına girmiş olur ve hem gönderici olarak siz hem de alıcı olarak bizler hesaplanmamış aksaklıklar yaşamayız. 
 
Kargo numarasını Karadeniz Elektro Market’ i arayarak bildirmemeniz durumunda yaşanacak kaybolma vb. aksaklıklarda sorumluluk sizde olacaktır. 
 
Ürününüzü faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Faturanın paket içine konmaması durumunda iade işleminiz gerçekleşmeyecektir. Size satın aldığınız ürünün yanında gönderilen faturaya ait 2 nüshayı da lütfen paketin içine koyunuz. 
 
Eğer ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı (KDV Dahil)” şeklinde kesilmiş bir “İADE FATURASI” ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini “İADE FATURASI” kesilmediği takdirde tamamlayamamaktayız. 
 
Yurtiçi Kargo yetkilisine iade edeceğiniz pakete ait kargonun anlaşma kapsamında "Alıcı Ödemeli" olarak Karadeniz Elektro Market tarafından karşılanacak şekilde yapılacağı ve sizin tarafınızdan herhangi bir ödeme yapılmayacağı hatırlatılmalıdır
  
serviceK. Elektro MarketKaradeniz Elektro Market
serviceBayiliklerBayiliklerimiz
serviceFiyat ListeleriFiyat Listelerimiz
serviceOnline ÖdemeOnline Ödeme

Hediye Çeki


Kullan