Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

TÜRKİYE’NİN EN GÜVENLİ ELEKTRİK MALZEMESİ SİTESİNDESİNİZ 
www.kemmarket.com 'da güvenlik önem verilenen önemli unsurlardan biridir. Karadeniz Elektro Market olarak müşterilerimize ait, özel bilgilerinizi en üst düzeyde korumak için 3D SECURE ve 128 Bitlik SSL güvenlik sistemi kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için ilgili karta ait bankasına gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. Karadeniz Elektro Market çalışanlarımız dahil hiç kimse tarafından kredi kartı bilgilerinize ulaşılmaz. 
 
Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz içinde HAVALE SEÇENEĞİMİZ ödeme sayfanızda yer almaktadır. 
 
Havale ile ödeme yapan müşterilerimizin dekontlarını elektronik olarak 
info@karadenizelektromarket.com.tr mail adresine ya da 0(462) 325 91 81  no'lu faksımıza yollamanız durumunda siparişlerinizin daha çabuk gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Havale ödemeleriniz siparişinizin verildiği değil havalenizin hesaplarımıza ulaştığı tarihten itibaren, sipariş tarihiniz olarak işleme alınmaktadır. 
 
İnternet gibi herkese açık ağ ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminin, güvenlikle ilgili olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. Karadeniz Elektro Market olarak kullandığımız güvenlik önlemleri ayrıntıları ile aşağıda anlatılmıştır. Bu zorunlulukların dışında Karadeniz Elektro Market olarak sadece müşterilerimiz güvenlik risklerini de ortadan kaldıracak güvenli alışveriş seçenekleri kullanılmaktadır. 
 
3D SECURE ÖDEME 
İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. 
 
Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 
 
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ 
www.kemmarket.com’ da vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alış-verişler sırasında RapidSSL güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine RapidSSL şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız www.kemmarket.com tarafından saklanmaz. 
 
Bilgi almak istediğiniz sorularınızı bilgiislem@karadenizelektromarket.com.tr adresine e-posta yolu ile bildiriniz.
serviceK. Elektro MarketKaradeniz Elektro Market
serviceBayiliklerBayiliklerimiz
serviceFiyat ListeleriFiyat Listelerimiz
serviceOnline ÖdemeOnline Ödeme

Hediye Çeki


Kullan