Hakkımızda

KARADENİZ ELEKTROMARKET
Elektrik, Elektronik, Enstrüman, Otomasyon malzemeleri temin ve satışında faaliyet göstererek, satış öncesi danışmanlıktan, satış sonrası teknik desteğe ve teslimata kadar geniş bir yelpaze içinde sektörde hizmet vermektedir. Firmamız 1997 yılında elektrik, elektronik, makine ve otomasyon sektöründe satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli malzeme, uygun fiyat, üstün hizmet ve geniş stok kapasitesi ile Türkiye ve dünyanın önde gelen üretici firmalarının ürünlerini müşterilerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmak felsefesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız aşağıda belirtilen hususları ilke edinmiştir.

Dürüstlükten Asla Ödün Vermeden
Kazanılacak ya da kaybedilecek bedel ne olursa olsun yasalara ve ahlaka uygun yollarla sektördeki hizmetlerimizi sürdürüyor, gerek müşterilerle gerekse tedarikçilerle iş yaparken dürüstlükten ödün vermiyoruz.

Zamanında ve Eksiksiz Üstün Hizmet
Müşteri talep ve isteklerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında, hasarsız ve de eksiksiz olarak yerine teslim ediyor, müşteri memnuniyeti ve mutluluğu sağlıyoruz.

Gelişen teknolojiyle Uyum İçinde
Gelişen teknolojiyii ve yenilikleri yakından takip ediyor, bu gelişmelere ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve üstün hizmet sunuyor, teknolojiyle gelişerek satış ağımızı genişletiyor, bir çok bölgede hizmet veriyoruz.

Kaliteden Asla Ödün Vermeden
Kaliteden asla ödün vermeden etkili ve uygun fiyat politikasını her zaman koruyorak, bununla birlikte müşteri isteklerini analiz ediyor, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sorunsuz ulaştırıyoruz.
serviceK. Elektro MarketKaradeniz Elektro Market
serviceBayiliklerBayiliklerimiz
serviceFiyat ListeleriFiyat Listelerimiz
serviceOnline ÖdemeOnline Ödeme

Hediye Çeki


Kullan